Yaz geldi, tatile gidemedim diye üzülenlere  indirimli bir etkinlik önerisi var.   

Madame Tussauds İstanbul, Temmuz ayı boyunca hafta içi 12.00-14.00 saatleri arasında gişelerden alacağınız biletlerde yüzde 50 indirim yapıyor. 250 yıllık büyüleyici bir tarihe sahip balmumu müzesi Madame Tussauds İstanbul, Temmuz ayı boyunca yarı yarıya indirim fırsatı sunuyor.

İstiklal Caddesi üzerindeki Grand Pera binasında ziyaretçilerini karşılayan Madame Tussauds İstanbul’da; tarih, kültür-sanat, spor ve eğlence dünyasından 60’a yakın balmumu figürü arasında Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Arda Turan, Angelina Jolie, Brad Pitt, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Justin Bieber, Madonna, Michael Jackson gibi isimler yer alıyor.

Ziyaretçiler bu ünlü isimlerin figürlerini yakından incelerken, MFÖ ile aynı sahnede şarkı söyleyip, Victoria Beckham’la yan yana oturacakları, Michael Jackson’ın kostümüyle dans edip, Messi ve Neymar ile aynı kaleye şut çekebilecekleri bir eğlence fırsatı yakalıyor. Farklı zamanlarda farklı coğrafyalarda yaşamış olan ünlüleri bir arada görme şansına sahip oluyorlar.